Obszar prasowy

Focal prezentuje MBZ v2, trzy nowe zestawy dla Mercedes-Benz®.

19 czerwca 2024

Aktualne zestawy Focal Inside MBZ obejmują teraz oddzielny zestaw i zestaw współosiowy: IS MBZ 100 v2 i IC MBZ 100 v2, wykonane we Francji w naszych warsztatach z emblematyczną membraną Flax. Obejmują one również parę subwooferów, ISUB MBZ 2 LHD v2 dla osób z kierownicą po lewej stronie.

Focal tworzy najlepsze wrażenia dla elektrycznego hipersamochodu Rimac Nevera

13 czerwca 2024

Ten rewelacyjny hipersamochód został wyprodukowany przez chorwacką firmę specjalizującą się w wysokowydajnych pojazdach elektrycznych. Jest wyposażony w system dźwiękowy Focal Utopia M, który zapewnia niesamowite wrażenia słuchowe.

Focal prezentuje ISUB BMW 8, nowy subwoofer dla BMW® i Mini®.

28 maja 2024

ISUB BMW 8 to subwoofer zapewniający potężny, precyzyjny bas dzięki technologiom będącym synonimem wydajności. To nowe wzmocnienie basu dedykowane samochodom BMW i MINI oferuje naturalny, niepodbarwiony dźwięk.

Focal prezentuje Hadenys & Azurys, słuchawki typu zamkniętego i otwartego hi-fi.

7 maja 2024

Dzięki Azurys zanurz się w sercu dźwięku Focal, gdziekolwiek jesteś. Te słuchawki typu zamkniętego łączą w sobie elegancję, jakość hi-fi i wciągające wrażenia słuchowe, dzięki aluminiowo-magnezowym głośnikom Focal. Hadenys łączy współczesną estetykę z jakością hi-fi dla czystego słuchania w domu. Aluminiowo-magnezowe głośniki Focal zapewniają ciepły, czysty dźwięk.

Rozszerzona gama głośników Focal Aria K2 śpiewa zarówno muzykę, jak i filmy

19 lutego 2024

Focal, wiodąca francuska marka audio, dodaje model półkowy i głośnik centralny do rodziny Aria K2, umożliwiając stworzenie szeregu ekscytujących zestawów hi-fi i kina domowego, obok wprowadzonego w zeszłym roku głośnika podłogowego Aria K2 936. Aria K2 906 i Aria K2 Center zadebiutują na targach CEDIA Expo, które odbędą się w dniach 1-3 września w Indianapolis.

Francuska ikona audio, Focal prezentuje profesjonalne głośniki Alpha 80 Evo, Alpha Twin Evo i subwoofer Sub One.

19 lutego 2024

Focal uzupełnia swoją linię Alpha Evo o nowe monitory Alpha 80 Evo i Alpha Twin Evo oraz wprowadza zupełnie nowy subwoofer: Sub One. Dzięki nowym funkcjom i technologiom, a także świeżemu wzornictwu, linia ta zapewnia niezrównaną wydajność w tym przedziale cenowym, przypieczętowując pozycję francuskiej marki jako punktu odniesienia dla profesjonalnych studiów.

Focal wprowadza Slatefiber, nową linię samochodowych zestawów audio

19 lutego 2024

Wiodąca marka w dziedzinie akustyki, Focal, wzbogaca swoją kolekcję Motorities o linię Slatefiber. Ta nowa seria składa się z dwóch potężnych i wszechstronnych zestawów - PS 165 SF i PC 165 SF - które łączą w sobie wydajność, francuską produkcję i przystępną cenę. Dzięki licznym liniom produktów opracowanych specjalnie dla samochodów - od poziomu podstawowego do najwyższej klasy - Focal zaspokaja potrzeby wszystkich klientów i wszystkich pojazdów, potwierdzając swoją pozycję francuskiego lidera w dziedzinie dźwięku samochodowego.

Focal, lider francuskiej branży audio, odnawia swoją linię Auditor in-car

19 lutego 2024

Popularna 20 lat temu dzięki swojej wydajności w bardzo atrakcyjnych cenach, linia Auditor firmy Focal zostanie odnowiona w 2022 roku. Marka z St. Étienne pracowała nad nowymi rozwiązaniami dla swojej podstawowej linii, aby dostarczyć zestawy, które są jeszcze łatwiejsze w instalacji bez kompromisów w zakresie jakości dźwięku.

Ikony wiodącego w swojej klasie dźwięku, Focal i Naim świętują 10 lat współpracy, prezentując wyjątkowy system audio.

19 lutego 2024

Aby uczcić 10. rocznicę połączenia, liderzy francuskiej akustyki i angielskiej elektroniki wprowadzają Focal Naim 10th Anniversary Edition: kompletny system z edycji specjalnej.

Wiodący producent sprzętu audio i elektroniki, grupa VerVent Audio, otwiera sklep Focal Powered by Naim w Bangalore w Indiach.

19 lutego 2024

VerVent Audio kontynuuje globalną ekspansję swoich salonów Focal Powered by Naim. Grupa po raz pierwszy otwiera salon w Indiach, którego głównym partnerem jest Aamir Fruitwala, dyrektor AK International. Łącząc francuskie i angielskie marki Focal i Naim, grupa otwiera tę luksusową przestrzeń w Bangalore - indyjskim mieście-ogrodzie, prawdziwej "Dolinie Krzemowej" i czwartym co do wielkości centrum technologicznym na świecie. Jest to 16. sklep, który dołączył do sieci Focal Powered by Naim.

Focal, referencja w dziedzinie dźwięku pokładowego, prezentuje linię sześciu subwooferów samochodowych

19 lutego 2024

Dzięki swojemu uznanemu savoir-faire w dziedzinie dźwięku, marka z St. Étienne prezentuje sześć nowych subwooferów w swojej kolekcji Motorities. Po wprowadzeniu na rynek linii zestawów audio Auditor i Slatefiber na początku tego roku, Focal jeszcze bardziej rozszerza swoją ofertę produktów dedykowanych do odsłuchu w samochodzie, potwierdzając swoją pozycję lidera w dziedzinie dźwięku pokładowego.

Focal wprowadza 300 ICA6, kątowy sufitowy głośnik hi-fi dla czystej przyjemności słuchania w domu.

19 lutego 2024

Wiodąca francuska marka w sektorze audio prezentuje głośnik sufitowy 300 ICA6 na wystawie ISE (Integrated System Europe) w Barcelonie (10-13 maja). Dyskretny i łatwy w instalacji, ten wszechstronny głośnik dołącza do aktualnej linii 300 Series firmy Focal. Uzupełniając swoją ofertę o produkt do konfiguracji hi-fi lub kina domowego, Focal może zaoferować całkowicie ożywione wrażenia odsłuchowe w domu i potwierdza swoją pozycję jako punkt odniesienia na rynku rozwiązań zintegrowanych.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podgląd najnowszych innowacji audio od Focal i Naim.