Listy odtwarzania

EDM

Mieszane na Focal

Hip-Hop / Rap

Mieszane na Focal

R&B

Mieszane na Focal

Rock Vol.1

Mieszane na Focal

Rock Vol.2

Mieszane na Focal

Funk Grooves

Idealna mieszanka soulu i jazzu, muzyka Funk sprawi, że będziesz się bawić przy wyjątkowych dźwiękach. Odkryj na nowo ducha muzycznej rewolucji z lat 50-tych.

ROCK LIVE

Ta playlista powinna być przepisywana jako antydepresant! Legendarni artyści i mityczne utwory. Każdy kojarzy dobre wspomnienia z tymi piosenkami, czasy, których nigdy nie zapomni. 

Focal / SUV Peugeot 2008

Focal ma zaszczyt po raz kolejny odcisnąć swoje akustyczne piętno na nowym pojeździe Peugeot: SUV Peugeot 2008, który jest wyposażony w system Focal Premium Hi-Fi, zapewniający ekscytujące wrażenia z jazdy.

Relaks i odpoczynek w kokonie

Załóż słuchawki lub włącz system muzyczny i ciesz się relaksującym i kojącym czasem z ulubionymi utworami naszych #FocalFriends.

Summer Vibes

Nasi #FocalFriends wybrali swoje ulubione utwory, aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać letnie wakacje w słuchawkach Focal. Latino, Pop, Electro... jest coś na każdy nastrój! Posłuchaj i ciesz się...

Minimalny puls

Pracując z zaledwie kilkoma nutami i tworząc unikalne brzmienie, minimalistyczny styl jest pełen niespodzianek. Każda nuta i niuans wykracza poza muzykę i oferuje nieznane dotąd uczucie. 

Fale latynoskie

Ciesz się latem z latynoskimi melodiami. Optymistyczne i słoneczne wibracje, które staną się Twoimi hymnami letniej nocy! Podkręć głośność i poczuj rytm.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podgląd najnowszych innowacji audio od Focal i Naim.