10 lat Focal & Naim - specjalna edycja rocznicowa

Aby uczcić 10. rocznicę ślubu, Focal i Naim opracowały system wysokiej wierności w stylu vintage: Focal Naim 10th Anniversary Edition.


WYJĄTKOWA INSTALACJA

Chwalony za swój design i kompaktowy głośnik w stosunku do wydajności, Sopra N°2 został wybrany do tego rocznicowego systemu. Boki są wykończone betonem, podczas gdy przód ma kolor cyny: wykończenia z efektem metalicznym, niespotykane dotąd w sektorze audio, są inspirowane architekturą w całej jej szlachetności. Co więcej, uosabiają one ducha innowacji i kunszt Focala oraz jego ponad 40-letnie doświadczenie przemysłowe.
Głośniki są zasilane przez linię elektroniki Naim Audio: odtwarzacz strumieniowy muzyki NDX 2 odtwarzacz strumieniowy w połączeniu z NAC 282 oraz przedwzmacniacze. PRZEDWZMACNIACZ NAP 250 DR przedwzmacniacze, uzupełnione przez HiCap DR i ZASILANIE NAPSC. Te produkty z najwyższej linii mają wykończenie w kolorze cyny, co zapewnia idealną harmonię systemu. Wreszcie, instalacja obejmuje wszystkie niezbędne złącza, w tym parę kabli Super Lumina (3m).

FOCAL NAIM 10th ANNIVERSARY EDITION

Sopra N°2

Wyposażona w najlepsze średnie tony, jakie kiedykolwiek opracował Focal, z technologiami NIC i TMD, Sopra N°2 przesuwa granice reprodukcji dźwięku pod względem przejrzystości akustycznej w głośniku o bardzo ograniczonej głośności. Ten luksusowy 3-drożny głośnik podłogowy zapewnia czysty, wciągający dźwięk dla niezrównanego odsłuchu hi-fi.

NAP 250 DR & NDX 2

NAP 250 DR

Umieszczony w niskorezonansowej obudowie z anodyzowanego aluminium z serii Classic, najnowszy wzmacniacz mocy NAP 250 dostarcza 80 W na kanał (przy 8 omach). Zastosowano w nim tranzystory NA009 oraz technologię Naim Audio DR (Discrete Regulator), zapewniającą płynne i stabilne zasilanie.


NDX 2

Wszechstronny i skalowalny odtwarzacz sieciowy NDX 2 oferuje wiele funkcji, takich jak strumieniowanie UPnPTM w wysokiej rozdzielczości, AirPlay, wbudowany Chromecast, Bluetooth® (aptX HD), Spotify Connect, TIDAL, kompatybilność z Roon, radio internetowe vTuner, strumieniowanie multiroom, wejścia cyfrowe i USB, zapewniając wszystkie możliwości połączeń, jakich można sobie życzyć.


NAC 282

Przedwzmacniacz stereo NAC 282 łączy w sobie pierwszorzędne właściwości muzyczne z czystą, wyrafinowaną stylistyką. Wyposażony jest w zasilacz NAPCS, który niezależnie zasila obwody cyfrowe i sterujące. Obwody audio są zasilane przez HiCap.

Dzięki NAC 282 instalacja zyskuje jeszcze większą przejrzystość i muzykalność.

Zasilacze

HiCap DR


Kompaktowy zasilacz HiCap DR został zaprojektowany z myślą o optymalizacji muzykalności systemu. Jego duży transformator toroidalny i duże kondensatory wygładzające gwarantują wyjątkową wydajność.

NAPSC


Kompaktowy zasilacz NAPSC jest dostarczany z przedwzmacniaczem NAC 282. Zapewnia on płynne zasilanie, a nawet optymalizuje istniejący wewnętrzny zasilacz, eliminując wszelkie "szumy" i poprawiając czystość dźwięku.


Focal & Naim

Vervent Audio Holding

Fuzja Focal i Naim została zbudowana na wspólnej pasji do wysokiej jakości dźwięku i wyraźnym poczuciu komplementarności.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podgląd najnowszych innowacji audio od Focal i Naim.