Partnerzy

Rimac

Focal, referencja w dziedzinie akustyki, i Rimac Automobili, chorwacki producent samochodów specjalizujący się w modelach elektrycznych, łączą swoją unikalną wiedzę, aby stworzyć najlepsze wrażenia dźwiękowe i sensoryczne w wyjątkowych hipersamochodach. Wspólnie marki tworzą doskonałą synergię między osiągami motoryzacyjnymi a wciągającymi wrażeniami dźwiękowymi.

10 lat Focal & Naim - specjalna edycja rocznicowa

Aby uczcić pewną rocznicę, firmy Focal i Naim stworzyły vintage'owy system hi-fi: Focal Naim 10th Anniversary Edition.

DS Automobiles

Od marca 2016 roku Focal i DS połączyły siły, aby projektować wyjątkowe samochody. Uosabiając ducha francuskiego brzmienia, Focal umieszcza swój podpis zarówno na samochodach koncepcyjnych, jak i na różnych pojazdach produkcyjnych producenta.

Peugeot

To było naturalne, że dwie francuskie marki połączyły siły, aby zaprojektować wyjątkowe pojazdy z najbardziej innowacyjnym wyposażeniem, łącząc francuską jakość z wydajnością. Focal i Grupa Stellantis: wyjątkowe partnerstwo od 2015 r.

Alpine

Wydajność, zamiłowanie do technologii i rywalizacja sprawiły, że Focal i Naim wyruszyli razem w drogę.

CHAB

Francuski inżynier dźwięku zajmujący się masteringiem, CHAB, pracował dla największych francuskich artystów (Renaud, Julien Clerc, Florent Pagny, Indochine itp.).

FEDER

Pochodzący z Nicei FEDER, którego prawdziwe nazwisko brzmi Hadrien Federiconi, rozpoczął swoją karierę jako DJ w Londynie, zdobywając sławę dzięki remiksowi piosenki Sixto Rodrigueza "Can't Get Away".

BERGSUN

BERGSUN to francuski artysta, który od 2015 roku komponuje, pisze i wykonuje utwory pielęgnowane z elegancją i śmiałością.

DAN LEVY

DAN LEVY to francuski multiinstrumentalista. Początkowo był kompozytorem filmowym, a w 2008 roku wraz z Olivią Merilahti założył indie popowe pasmo The Dø.

JAMES NJIE

James Njie to norweski producent, kompozytor, który pracuje dla MER Studios od listopada 2017 roku.

Phil Greiss

Phil Greiss to francusko-kanadyjski producent, kompozytor i mikser. Jego nazwisko znalazło się na wielu złotych, platynowych i diamentowych płytach.

Wax Tailor

Wax Tailor to francuski autor tekstów i producent muzyczny. Zaczął zdobywać sławę na scenie trip-hopowej w 2004 roku (wraz z wydaniem EP-ki Lost The Way).

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podgląd najnowszych innowacji audio od Focal i Naim.