SCALA UTOPIA EVO

IKONA DALEKO PRZED RESZTĄ

Kolekcje FOCAL

GŁOŚNIKI HI-FI
SŁUCHAWKI
systemy zintegrowane
CAR Car Audio
Pro Audio
PRZEWODNIK PO PRODUKTACH

Odkryj nasze sklepy

FOCAL POWERED BY NAIM

Sklepy Focal Powered By Naim oferują nieporównywalne wrażenia dźwiękowe dzięki połączeniu uzupełniających się rozwiązań akustycznych i elektronicznych Focal i Naim Audio.

marzenie w zasięgu ręki

ZAREZERWUJ SESJĘ ODSŁUCHOWĄ

Przyjdź i ciesz się wyjątkowym doświadczeniem, daj się ponieść czystości dźwięku Focal podczas prywatnej sesji odsłuchowej.

HADENYS

Słuchawki z otwartym tyłem

ekspertyza FOCAL

WYPRODUKOWANO WE FRANCJI

Od 1979 roku Focal projektuje i rozwija wszystkie swoje produkty i systemy audio w swoich warsztatach w Saint-Etienne. Focal jest uznawany na całym świecie za swoje doświadczenie w dziedzinie akustyki, ekskluzywne technologie i ciągłe innowacje.

NASI DEALERZY

Znajdź najbliższego dealera z naszej rozległej sieci dystrybucji, spotkaj się z naszymi ekspertami i skorzystaj z indywidualnego wsparcia przy wyborze sprzętu audio.

najnowsze wiadomości

Scala Utopia Evo: uhonorowanie doskonałości

Świętując 45. rocznicę powstania w 2024 roku, Focal uhonorował Scala Utopia Evo, wyjątkowy głośnik będący synonimem dziedzictwa, innowacji, francuskiej produkcji, wzornictwa i wydajności.

Czytaj więcej

Focal w Komitecie Colbert

Od 1 stycznia 2024 r. marka Focal jest członkiem prestiżowego Comité Colbert, zrzeszającego ponad 90 francuskich marek luksusowych.

Czytaj więcej

Aria Evo X: Przyjemność słuchania w domu

Francuskie know-how, postęp technologiczny, wyrafinowany design, oryginalne wykończenie... Aria Evo X kontynuuje pisanie legendy linii głośników uznanych za swoje osiągi.

Czytaj więcej
Zobacz wszystkie wiadomości

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI

Subskrybuj newslettery Focal & Naim

Zapoznaj się z najnowszymi innowacjami audio i nowymi produktami Focal i Naim, subskrybując nasze ekskluzywne newslettery. Bądź jednym z pierwszych, którzy otrzymają uprzywilejowane informacje prosto do swojej skrzynki odbiorczej.